607 670 665 obec@kolova-haje.cz

Vážení občané,

ve snaze zlepšit komunikaci s vámi zavádíme v naší obci systém MUNIPOLIS. Díky němu vám budeme moci důležité informace z naší obce doručovat přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.

 

Co Vám MUNIPOLIS přinese?

  • Oficiální informace z obce přímo do vašeho telefonu (formou SMS, e-mailu nebo zprávy do mobilní aplikace)
  • Dozvíte se například o výpadcích energií, dostanete pozvánky na místní kulturní a sportovní akce, budete informováni o ztracených zvířatech a mnoho dalšího.
  • Budete mít možnost velmi snadno informovat vedení obce o závadách na veřejném majetku, o poruše osvětlení, černé skládce nebo třeba odstaveném autovraku. Stačí vyfotit, lokalizovat a odeslat.
  • Dostanete příležitost zapojit se aktivně do dění v naší obci pomocí anket a dotazníků.

 

Jsem již registrovaný do Infokanálu, musím se registrovat znovu?

Pokud jste se již dříve registrovali do systému Infokanál (IK Kolová) a chodí vám z něj zprávy, máme pro vás skvělou zprávu – není potřeba se registrovat znovu. Vaše kontakty jsme převedli do nového systému MUNIPOLIS a zprávy vám budou chodit i nadále.

Pro maximální využití nového systému vám doporučujeme si stáhnout mobilní aplikaci MUNIPOLIS do vašeho mobilního telefonu.

Nechcete dostávat informace z nového systému nebo nesouhlasíte s převedením vašich kontaktů? Napište nám e-mail na adresu obec@kolova-haje.cz nebo nám požadavek na výmaz sdělte osobně na obecním úřadě.

 

Zatím vám informace z obce nechodí? 

Pokud chcete dostávat oficiální informace obce přímo do svého mobilu, mít včas informace o výpadcích energie, dostávat pozvánky na místní akce, zkrátka využívat všechny výhody nového systému, je nejjednodušší se registrovat online.

 

Mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci MUNIPOLIS a mějte vždy po ruce oficiální informace nejen z naší obce, ale i z dalších míst a oblastí, která vás zajímají.

Stáhněte si mobilní aplikaci MUNIPOLIS pro iOS a Android.

 

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com